Zuma frigo jest najstarszym i największym sprzedawcą nowych i używanych części, podzespołów i akcesoriów do wózków widłowych. Posiadamy części do wszystkich marek, typów i modeli wózków widłowych o podnośników. Długoletnia praktyka oraz indywidualne rozpatrywanie potrzeb klienta sprawiło, że oferujemy najlepsze w Polsce warunki sprzedaży. Najniższe ceny, bezpłatny transport i duży magazyn części zamiennych to tylko niektóre z wielu naszych atrybutów. Dział obsługi klienta zapewnia profesjonalną pomoc przy doborze części.

Trudno wyobrazić sobie, by wózki widłowe nie wspierały codziennej pracy w takich miejscach, jak hurtownie, magazyny, zakłady produkcyjne oraz inne obiekty, w których należy szybko przetransportować na inne położenie duże i ciężkie partie towarów ułożone na paletach. Wózki widłowe funkcjonują trochę jak samochody – teoretycznie ich cel jest jeden, jednak każdy użytkownik ma swoje własne potrzeby i oczekiwania. Aby tak się stało zapewniamy wysokiej jakości części zamienne. Zdajemy sobie też sprawę z tego, że nie każdy jest w stanie pozwolić sobie na nowe części zamienne. Dla tych osób stworzyliśmy dział z częściami używanymi, zawsze zwracając baczną uwagę na to, by wyróżniały się one jak najlepszym stanem technicznym. A w razie potrzeby, służymy wsparciem i serwisem, doborem osprzętu, warunków sprzedaży oraz finansowania.

Produkt dodany do ulubionych

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.