Serwis wózków widłowych

Każdy sprzęt ma to do siebie, że czasami ulega różnym awariom. Nie inaczej jest w przypadku wózków widłowych. I choć przy zakupie wózków sprawdzonych marek takich jak Toyota czy Mitsubishi usterki te zdarzają się stosunkowo rzadko, to jednak czasami do nich dochodzi. Wtedy pracownicy naszego serwisu dokonują wszelkich starań, aby w krótkim czasie naprawić wózek widłowy i wymienić zużyte części, żeby w jak najszybszym czasie mógł być ponownie wykorzystywany do pracy transportowej.

W naszym serwisie wózków widłowych pracują wyłącznie profesjonaliści, którzy w większości trudnią się tym od lat, dzięki czemu posiadają ogromną wiedzę i bogate doświadczenie w naprawie wózków. Ponadto posiadamy różnego rodzaju sprzęt i podnośniki, które są niezbędne do szybkiej i fachowej naprawy wózka widłowego.

Współpracujemy z renomowanymi producentami części do wózków widłowych, co jest gwarancją ich najwyższej jakości. Zatem jeśli Twój wózek widłowy wymaga naprawy to nie zwlekaj tylko skontaktuj się z naszym serwisem, a dzięki temu unikniesz przestoju w pracy. Z nami zarówno mała usterka, jak i duża awaria zostaną usunięte w błyskawicznym tempie. Powierz nam wózek widłowy i sam się o tym przekonaj! Jesteśmy do Twojej dyspozycji i odpowiemy na wszystkie pytania.

Nasz serwis wózków widłowych to gwarancja maksymalnej sprawności maszyny, a co za tym idzie, szybkiej i efektywnej pracy w magazynach, różnego rodzaju halach, zakładach produkcyjnych, hurtowniach i w innych miejscach, w których wózki widłowe okazują się bezcenną pomocą. Warto więc oddawać ten skarb w zaufane i pełne profesjonalizmu ręce.

 

Przegląd okresowy maksymalnie co 200 mtg.

W skład okresowego przeglądu wchodzą:

Wymiana oleju silnikowego – Mobil Rimula 5W40

Wymiana filtrów (stosujemy tylko oryginalne filtry):

 • oleju
 • gazu
 • paliwa
 • powietrza

Sprawdzenie układu:

 • Kierowniczego – luzy na drążkach i kolumnie kierowniczej, działanie wspomagania steru
 • Hamulcowego – wielkość zużycia okładzin ciernych i bębnów hamulcowych, poziom i uzupełnienie płyny hamulcowego, sprawdzenie poprawności działania pedału hamulca zasadniczego, dźwigni hamulca pomocniczego i światła „STOP”
 • Hydraulicznego – sprawdzenie wycieków, pomiar i uzupełnienie oleju hydraulicznego, oględziny pompy i sekcji rozdzielacza pod kątem poprawności działania i ewentualnych wycieków
 • Elektrycznego – sprawdzenie akumulatora, żarówek i bezpieczników, poprawności działania wskaźników na desce rozdzielczej z uwzględnieniem oświetlenia i poziomu paliwa
 • Chłodzącego – wycieki, działanie termostatu, pompy wody i szczelności chłodnicy
 • Podnoszenia i opuszczania wideł
 • Odchyłów masztu

Smarowanie

Uzupełnienie płynu chłodzącego

Sprawdzenie stanu ogumienia i ciśnienia, pomiar bieżnika

Sprawdzenie luzów masztu i wideł

Sprawdzenie oświetlenia wózka, działania kierunkowskazów i sygnałów ostrzegawczych ( świetlnych i dźwiękowych)

Sprawdzenie ogólnego stanu wózka

Powiadomienie o ewentualnych usterkach

Olej silnikowy i filtry wliczone w koszt przeglądu

W przypadku gdy serwis wózków widłowych trwa powyżej 3 dni udostępniamy bezpłatnie wózek zastępczy

Produkt dodany do ulubionych

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.