Wózek widłowy Mitsubishi FG15 - GRENDIA

Wózek widłowy Mitsubishi FG15 - GRENDIA
Wózek widłowy Mitsubishi FG15 - GRENDIA
Wózek widłowy Mitsubishi FG15 - GRENDIA
Wózek widłowy Mitsubishi FG15 - GRENDIA
Wózek widłowy Mitsubishi FG15 - GRENDIA
Wózek widłowy Mitsubishi FG15 - GRENDIA
Wózek widłowy Mitsubishi FG15 - GRENDIA

Wózek widłowy Mitsubishi FG15 - GRENDIA

Obecnie brak na stanie
31 900,00 zł
Brutto

PRODUCENT: MITSUBISHI

TYP: FG15

 

Firma Mitsubishi cieszy się wieloletnią tradycją, ponieważ jej początki sięgają 1870 roku. Motto tej firmy to służba społeczeństwu, rzetelność oraz uczciwość. Dlatego zakup wózka widłowego marki Mitsubishi to inwestycja przede wszystkim w doskonałą jakość, która jest gwarancją niezawodności.

Wózek widłowy mitsubishi powstał w oparciu o najnowsze technologie, dzięki czemu łączy w sobie wydajność, jakość oraz konkurencyjną cenę. Już w standardowym wyposażeniu wózek posiada zaawansowane funkcje, przez co zakup wózka widłowego mitsubishi GRENDIA jest wyjątkowo opłacalny. Silniki diesla oraz LPG spełniają najnowsze regulacje dotyczące kontroli emisji spalin. Warte podkreślenia jest to, że w pełni zawieszony układ napędowy, który posiadają te wózki, maksymalizuje zdolność pokonywania wniesień oraz prędkość z jaką się porusza, przy czym jednocześnie minimalizowany jest poziom natężenia dźwięku, a także drgań.

 

SPECYFIKACJA WÓZKA WIDŁOWEGO MITSUBISHI FG15 - GRENDIA

/czterokołowy wózek spalinowy z operatorem siedzącym/

PRODUCENT: MITSUBISHI

TYP: FG15

ZASILANIE: GAZ /LPG

UDŹWIG NOMINALNY: 1500 KG

KRAJ POCHODZENIA: JAPONIA

ROK PRODUKCJI: 2006

PARAMETRY MASZTU:

 • wysokość w stanie złożonym: 2080mm
 • wysokość podnoszenia: 3000 mm
 • pochył masztu przód/tył: 60/120
 • szerokość karetki: 920 mm
 • długość wideł: 900 mm

PRZEKŁADNIA: AUTOMATYCZNA

SILNIK: MITSUBISHI

WYPOSAŻENIE WÓZKA:

 • maszt typu duplex panoramiczny
 • wspomaganie układu kierowniczego,
 • pełne oświetlenie robocze, /przód: halogeny, kierunkowskazy; tył: światła pozycyjne, światła stopu, sygnał świetlny i dźwiękowy biegu wstecznego
 • klatka ochronna operatora, krata ochronna ładunku,
 • klakson, licznik motogodzin, wskaźnik temperatury wody, hamulec postojowy,
 • regulowana kolumna kierownicy, widły unoszące,
 • zintegrowany uchwyt na butlę gazową,

OGUMIENIE: PEŁNE

 

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem wózka widłowego, interesuje Cię wózek widłowy mitsubishi, ale masz jeszcze jakieś pytania, na które chciałbyś poznać odpowiedzi przed podjęciem decyzji o kupnie, to koniecznie skontaktuj się z nami. Nasi pracownicy udzielą fachowej informacji, doradzą oraz rozwieją wszelkie wątpliwości. Kupno wózka widłowego mitsubishi to jedna z najlepszych decyzji! Marka mówi sama za siebie, a ten sprzęt japońskiego pochodzenia może poszczycić się wyjątkowo niską awaryjnością, a co się z tym wiąże niskimi kosztami eksploatacji. Wózek widłowy mitsubishi jest niezawodny w pracach transportowych, kiedy należy przetransportować ciężkie przedmioty z jednego miejsca na drugie. Wózki te znajdują się na wielu halach czy magazynach... Duży popyt na wózki widłowe tej marki jest ich najlepszą reklamą.

Kup wózek widłowy mitsubishi, usprawnij pracę w swojej firmie i ciesz się jego niezawodnością. Wystarczą okresowe przeglądy podczas których wymieniane są m.in. różnego rodzaju filtry, aby wózek służył przez długie lata. Jesteś zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!

Brak opini
Produkt dodany do ulubionych

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.